moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Awanse i zmiany w logistyce DGW

4 stycznia 2013 roku, pełniący w tym dniu obowiązki dowódcy Garnizonu Warszawa płk Andrzej Śmietana, wręczył akty nominacyjne na kolejne stopnie wojskowe oficerom wyznaczonym na nowe stanowiska służbowe w pionie logistyki Dowództwa Garnizonu Warszawa.


Awans na stopień podpułkownika otrzymał mjr Jarosław Musiał w związku z powierzeniem mu funkcji starszego specjalisty w Oddziale Planowania. Wcześniej był w nim specjalistą . Na stanowisku tym zastąpił go kpt. Dariusz Guzikowski, awansowany dziś na stopień majora. Po dziesięciu latach wrócił do DGW mjr Grzegorz Węcławski, który z dniem 1 stycznia objął stanowisko służbowe szefa sekcji mundurowej. W uroczystości uczestniczyli: pomocnik dowódcy ds. ceremoniału wojskowego płk Mariusz Kubarek oraz żołnierze i pracownicy reprezentujący poszczególne piony organizacyjne DGW.

*****
Mjr mgr Grzegorz Węcławski jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Służb Kwatermistrzowskich w Poznaniu oraz studiów magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kwalifikacje zawodowe doskonalił w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie podczas studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie logistyczne. Zawodową służbę wojskową rozpoczął w 1993 roku w 10 Warszawskim Pułku Samochodowym, będąc m. in. szefem zaopatrzenia. Po czterech latach został starszym oficerem w Oddziale Zabezpieczenia nr 3. W latach 2001‒2004 był młodszym specjalistą w pionie logistyki DGW, a następnie szefem sekcji materiałowej w stołecznym pułku ochrony.

Źródło: Adam Stasiński

PZ

autor zdjęć: st. chor. Konrad Kaczmarz

dodaj komentarz

komentarze


Fińska misja Jastrzębi i Bielików
SGWP: jest plan zakupu kolejnych F-35
Rosyjskie myśliwce przechwycone nad Bałtykiem
Marsz prawdę ci powie
NATO wzmacnia wschodnią flankę
Co dalej z orderem Zełenskiego?
Gen. Chmielewski objął dowodzenie cyberwojskami
Jego ofiara – nasza pamięć
Żandarmi wojskowi świętowali w Lublinie
Ruszyły największe targi obronne
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Podróż w ciemność
Polski wkład w operację „Overlord”
Rosyjski dron uderzył w Rumunii
Generał z cienia
ASzWoj – uczelnia wielu pokoleń
MON o priorytetach rozbudowy Wojska Polskiego
Od eksperymentu do elity NATO
Wsparcie ma znaczenie
Sojusz kontra drony
Łączą nas wspólne cele
Stała baza wojsk USA w Polsce
W centrum uwagi
DOL(a) pilota
Podchorążowie w dżungli
Pływacy „Czarnej Dywizji” znów najlepsi
Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Prezydent z wizytą w Orzyszu
Czerwieńsze będą…
Kajakarze i judocy w medalowej formie
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Bez zmian w emeryturach
Szósta wygrana żołnierzy w meczu z gwiazdami Gortata
Obronność, odporność i jeszcze raz pieniądze
Saperzy rozglądają się za systemami bezzałogowymi
Pierwsze ćwiczenia Husarzy jeszcze w tym roku
Śmierć w sercu Azji
Trening działań połączonych
Strzeleckie pożegnanie z Goździkami
W oktagonie o Pas Ministra Obrony Narodowej
Powitanie F-35 z Polską
Bezpłatna komunikacja miejska w stolicy dla weteranów
Krok w stronę pokoju
Polsko-tureckie rozmowy o przemyśle zbrojeniowym
Najzdrowsi z najtwardszych
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Koszykarskie widowisko
Uniforms Are Worn by Real People
Co Polska oferuje na Eurosatorach
Brak porozumienia ws. MiG-ów za technologie dronowe
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Polska szykuje się do produkcji Panter
Równanie z „Iksem”
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
Minister obrony RFN w Polsce
Transakcja „MiG-i za technologie” w zawieszeniu
Na granicy stratosfery
Szef MON-u o wzmożonych działaniach dezinformacyjnych
Wielka gra na ukraińskim froncie
Litwini z polskimi Gromami
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Kraków zaprosił weteranów
Mechanicy poznawali tajniki naprawy K2
Nowa siła na północno-wschodniej flance NATO
Rekordowy XII Ćwierćmaraton Komandosa

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO