moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic

12 maja 2016 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się XII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”.

Konferencja ta już od ponad 10 lat stanowi jedno z najstarszych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych forów do dyskusji o rozwoju technologii militarnych w kontekście ich dostosowania do potrzeb i zagrożeń, jakim muszą stawić czoła Siły Zbrojne Rzeczpospolitej Polskiej. Konferencja i wystawa stanowią doskonałą okazję między innymi do przekazywania producentom sprzętu i wyposażenia wojskowego z kraju i z zagranicy spostrzeżeń na temat zalet i wad już użytkowanego sprzętu wojskowego. Jest także okazją, by zapoznać się z nowinkami technologicznymi i sprzętem, którego zastosowanie może poprawić bezpieczeństwo żołnierzy i ich skuteczność na współczesnym polu walki.

Dzięki starannemu doborowi mówców i odpowiedniemu przygotowaniu omawianych zagadnień, a także często premierowym w skali kraju prezentacjom produktów, Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic” stała się jednym z najważniejszych wydarzeń sfery bezpieczeństwa i obronności Polski, jak również cennym źródłem specjalistycznych informacji oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Tegoroczna edycja dotyczy m. in.:
• identyfikacji przyszłych militarnych i pozamilitarnych zagrożeń w kontekście planowania modernizacji sił zbrojnych,
• reindustrializacji, rozwoju narodowych specjalności, tworzenia ponadnarodowych powiązań kooperacyjnych,
• nowoczesnych rozwiązań dla sił zbrojnych w kontekście uwarunkowań operacyjnych i taktycznych,
• technologii militarnych przyszłości w kontekście rozwoju zdolności sił zbrojnych

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa ilustrująca najnowocześniejsze produkty i usługi oraz technologie na rzecz obronności. Przedsięwzięcie kierowane jest do przedstawicieli: Sił Zbrojnych, administracji rządowej i samorządowej, Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, środowisk przemysłu zbrojeniowego dostarczających nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, instytutów naukowych, parków technologicznych i wyższych uczelni.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową konferencji gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące programu oraz warunki udziału w tym wydarzeniu.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem medialnym Polski Zbrojnej.

PZ

autor zdjęć: Arch. ZTW

dodaj komentarz

komentarze


Wypadek w PKW UNIFIL
Fińska armia luzuje rygory
Ochrona w gotowości
Na pierwszej linii wojny i pokoju
Pierwsze szkolenie Legionu Medycznego
Zmiany kadrowe na szczycie PGZ-etu
Misja zdrowie, czyli lepiej zapobiegać niż leczyć
Pasja i fart
Australijską armią będzie dowodzić kobieta
Koniec niemieckiej misji powietrznego wsparcia
Zbrodnia i kłamstwo
Kolejne SSR dla Wojska Polskiego
NATO i USA o Iranie
Nieszczęśliwy wypadek na strzelnicy
Były żołnierz WOT-u z zarzutami szpiegostwa
Logistyczna rewolucja w Opolu
Psiakrew, harmata!
Antydronowa DIANA w Polsce
Zbrodnia bez kary
„Kryzys” na AWL-u
Mała Orka?
Ustawa o SAFE uchwalona. Opozycja przeciw
Debata o bezpieczeństwie
Finansowanie szkolenia wojskowych medyków
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
Moja Karbala
Twarde na poligonie
Tusk: Francja to wiarygodny sojusznik
Pierwsze loty
Zmiany w 6 Mazowieckiej BOT
Daglezja dla saperów z 9 BBKPanc
Wyróżnienia za sportowe sukcesy
Pirania zdała egzamin
Nowy BWP potrafi onieśmielić
Architekci pola walki
„Końca cywilizacji” w Iranie na razie nie będzie
Chunmoo trafią do Gostynina
Kolarskie gwiazdy na legendarnym okręcie
Początek wielkiej historii
Bądź bezpieczny w sieci
Nowe zasady finansowania szkolenia żołnierzy-medyków
Groźny incydent w Libanie
Judoczka Wojska Polskiego znów na podium
Polska i Norwegia zacieśniają współpracę
Szpital w Płocku „przyjazny wojsku”
Ruszyły Wojskowe Targi Służby i Pracy
Syndrom Karbali
Adaptacja i realizm
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Bliski Wschód: wojna bez wyjścia, stawka rośnie
Wojsko testuje systemy antydronowe
Marynarze po raz trzeci z rzędu najlepsi w wieloboju żołnierskim
Marynarz w koreańskim tyglu
Miecz w ręku NATO
Terytorialsi zdobyli amerykańskie ostrogi
Francuzi zbudują satelitę dla MON-u
Grzmoty zamiast Goździków
Rosomaki na lądzie i morzu
Alert gotowości dla żołnierzy WOT-u
Senat przyjął ustawę o SAFE głosami koalicji
Od cyberkursu po mundurówkę
Wielkie serce K9

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO