moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Jak najwięcej żołnierskiego szczęścia!

Życzę żołnierzom, pracownikom wojska oraz czytelnikom polski-zbrojnej.pl, by nadchodzące święta Bożego Narodzenia upłynęły w rodzinnej atmosferze. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie Wam radość, spokój ducha, stabilizację socjalną i zasłużony odpoczynek. Moim współpracownikom i podwładnym życzę też, by w nadchodzącym, 2016 roku mieli jak najwięcej żołnierskiego szczęścia!

Nawet Napoleon podkreślał, że dla nas, wojskowych, bardzo ważne jest żołnierskie szczęście. Dlatego życzę wszystkim swoim współpracownikom, podwładnym, by w 2016 roku mieli go jak najwięcej.

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych i najistotniejszych dla nas wartości, dlatego chciałbym, aby go nie zabrakło w przyszłym roku. Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych i podległe nam jednostki wojskowe zrobimy wszystko, by Polacy czuli się bezpieczniej. To nasz konstytucyjny obowiązek i zobowiązanie wobec społeczeństwa.

Życzę sobie i moim podwładnym, abyśmy wyrabiali w sobie cechę samodyscypliny. To ona pozwala pogłębiać wiedzę, którą posiadamy, i poszukiwać tej, która jeszcze jest nam nieznana.

Żołnierzom życzę, aby na swojej służbowej drodze spotykali samych rozsądnych, kompetentnych i kreatywnych przełożonych.

Jedno małe życzenie pozostawiam na koniec – mam nadzieję, że w tym roku będę mógł wziąć udział w Motocyklowym Rajdzie Katyńskim.

gen. broni Mirosław Różański , dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych

dodaj komentarz

komentarze

~Krzysztof Bielec
1451092740
Panie Generale!!! Dziękuję za życzenia i je z całego serca odwzajemniam... Miałem przyjemność służyć jako żołnierz ZSZ kiedy dowodził pan jednostką w Międzyrzeczu, gdyby tylko tacy ludzie dowodzili armią RP, niepotrzebne by było dla Polski NATO...
FC-F9-C4-9B

Biało-czerwona na Monte Cassino
Rosomaki zamówione. To ostatnie krajowe umowy z SAFE
Strzelcy wyborowi muszą się lubić
Wypadek w PKW UNIFIL
Przed misją w Rumunii
SAFE – czas kontraktów
Polsko-kanadyjska współpraca
Nie tylko USA, również Kanada. Współpraca transatlantycka Polski
Blizny, których nie widzimy
Podziemny szpital na trudne czasy
Pierwsze pieniądze z SAFE już w Polsce
Symbol skupiający wiele znaczeń
Drony z SAFE
Masz problem prawny? Pomogą studenci ASzWoj-u
Celne oko strzelców z „armii mistrzów”
Traktat o partnerstwie z Wielką Brytanią
WOT pomaga gasić ogromny pożar na Mazowszu
Marsz prawdę ci powie
Pierwsze umowy z SAFE
Bez zmian w emeryturach
Żołnierze na podium imprez w strzelectwie i kajakarstwie
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Równanie z „Iksem”
Początek wielkiej historii
Syndrom Karbali
Groźny incydent w Libanie
Rosyjski dron uderzył w Rumunii
Sprawdzian na Bornholmie
Szef MON-u o obecności wojsk USA: reorganizacja, nie redukcja
SAFE: jest kolejna umowa – na dostawę amunicji
„Wulkan” w programie „Ratownik”
Rekordowy XII Ćwierćmaraton Komandosa
Czy amunicja do Patriotów powstanie w Polsce?
Australijską armią będzie dowodzić kobieta
Roboty saperskie bez tajemnic
Tatuaże pod mundurem
Polska i Kanada zacieśniają współpracę zbrojeniową
Ochrona lasu dla obronności
Śledztwo w sprawie „snajperskiego safari”
SAFE dla Tarczy Wschód
Ogniowy debiut polskich AH-64D
Polsko-estońska współpraca
Oddawanie krwi to cichy akt odwagi
Leopardy 2PL na podium
Tu nie ma miejsca na błędy
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Zmiana resortowych planów: jeszcze więcej OPW
Odbić farmę z rąk przeciwnika
Generał z cienia
Specjalsi: mała, wielka siła
Wyposażenie osobiste i pojazdy dla logistyki z SAFE
Pilecki – mniej znane oblicze bohatera
Pracownik zbrojeniówki podejrzany o szpiegostwo
Od cyberkursu po mundurówkę
Florecista i kajakarka na pucharowym podium
Ślady, których nie widać
Kontrakty z SAFE: pojazdy, drony, satelity
Rumuni rozdzielają środki z SAFE
Kraków zaprosił weteranów
Historyczny dzień z SAFE w Stalowej Woli
Bez patosu o misjach
Strzały na granicy. Żołnierz uniewinniony
SAFE dla marynarki
NATO i USA o Iranie
Pływacy „Czarnej Dywizji” znów najlepsi
Adaptacja i realizm
Czerwieńsze będą…
Wsparcie ma znaczenie
Rosyjskie myśliwce przechwycone nad Bałtykiem

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO