Polsko-kanadyjski szturm w Bieszczadach
Polską granicę nielegalnie przekroczyła podejrzana osoba. Jest uzbrojona i niebezpieczna. Trzeba jak najszybciej odszukać jej kryjówkę, a potem zatrzymać. Według takiego scenariusza ćwiczyli kilka dni temu polscy i kanadyjscy żołnierze. Wojskowych wspierało także kilkudziesięciu funkcjonariuszy Straży Granicznej. Trening w Bieszczadach potrwa do końca miesiąca.
Więcej o tym szkoleniu czytaj na portalu polska-zbrojna.pl.
Film: Combat Camera DORSZ
Powitanie F-35 z Polską
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

