moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Buzdygan Internautów 2020 – zaczynamy głosowanie!

Filip Bątkowski, kpt. dr Jacek Siewiera, Michał Szeliga oraz Wojciech „Zachar” Zacharków – to czwórka nominowanych do nagrody Buzdygan Internautów. Dziś rozpoczynamy głosowanie. To Wy, nasi czytelnicy, zdecydujecie, w czyje ręce trafi ten zaszczytny tytuł. Na głosy czekamy do 19 kwietnia.

Uwaga! Głosowanie zostało zakończone!



„Polska Zbrojna” po raz 27. przyzna w tym roku swoje nagrody – Buzdygany. To wyróżnienia przyznawane osobom nietuzinkowym, promującym śmiałe myślenie, odwagę w prezentowaniu poglądów i kształtującym nowoczesny wizerunek wojska. Wśród dotychczasowych laureatów są najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego, zasłużeni żołnierze, znani politycy i osobistości życia publicznego.

Wzorem lat ubiegłych jeden z Buzdyganów przyznacie Wy, czytelnicy „Polski Zbrojnej”. Poniżej znajdziecie formularz, za pomocą którego będziecie mogli oddać swój głos. Dobrze przemyślcie swój wybór, bo każdy z Was może w plebiscycie wskazać tylko jedną osobę.

Wybór nie jest łatwy. Wśród kandydatów są organizator gal sztuk walki, rekonstruktor historyczny, organizator akcji charytatywnych, dziennikarz telewizyjny oraz szef historycznego stowarzyszenia.

Więcej o nominowanych dowiecie się z artykułów przygotowanych przez naszą redakcję. Poznajcie zatem kandydatów i zapraszamy do udziału w plebiscycie.

 
Filip Bątkowski   kpt. dr Jacek Siewiera
     
 
Michał Szeliga   Wojciech Zacharków


Na Wasze głosy czekamy do 19 kwietnia. Buzdygan Internautów otrzyma ta osoba, która zdobędzie najwięcej wskazań, a nagrodę w postaci repliki szesnastowiecznej oznaki godności rotmistrzowskiej wręczymy na tradycyjnej Gali Buzdyganów, która odbędzie się prawdopodobnie jesienią tego roku.



Uwaga! Jeżeli ankieta została wypełniona poprawnie, to formularz powinien zniknąć. Aby dokończyć proces głosowania, sprawdźcie skrzynkę pocztową. Znajdziecie w niej e-mail od nas z linkiem do autoryzacji (ustawienia serwera pocztowego mogą spowodować, że list ten zostanie uznany za spam i automatycznie umieszczony w koszu). Dopiero po potwierdzeniu udziału w głosowaniu Wasz wybór zostanie zapisany. Zaznaczamy, że nie jest możliwe głosowanie powtórne.

PZ

autor zdjęć: Michał Niwicz, arch. prywatne Michała Szeligi, Marcin Balcerzak Fotografia, arch. prywatne Filipa Bątkowskiego

dodaj komentarz

komentarze

~rolada4
1618763040
Za Zacharem;-)
40-7C-7E-04
~Andrzej
1618318140
jestem za
C8-69-68-96
~ws
1617851400
Gratulacje
24-15-C4-A8

Najmłodszy żołnierz generała Andersa
Cel: zniszczyć infrastrukturę wroga w górskim terenie
Pierwsze spojrzenie z polskiego satelity
Dzień wart stu lat
Niebo pod osłoną
Gdy ucichnie artyleria
Nie panikuj. Działaj. Bądź w gotowości
NATO ćwiczy wśród fińskich wysp
Rządy Polski i Niemiec wyznaczają kierunki współpracy
Sportowcy podsumowali 2025 rok
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Pomorscy terytorialsi w Bośni i Hercegowinie
Wojska amerykańskie w Polsce pozostają
Militarne Schengen
Jaśminowe szkolenia na AWL-u
Combat 56 u terytorialsów
Formoza – 50 lat morskich komandosów
Premier ogłasza podwyższony stopień alarmowy
Norweska broń będzie produkowana w Polsce
Rosja usuwa polskie symbole z cmentarza w Katyniu
Żołnierze z „armii mistrzów” czekają na głosy
Czas na polskie Borsuki
Kalorie to nie wszystko
Bóg wojny wyłonił najlepszych artylerzystów
F-35 z Norwegii znowu w Polsce
Polskie MiG-i dla Ukrainy?
Trzy „Duchy" na Bałtyk
Niemieckie wsparcie z powietrza
Wojsko ma swojego satelitę!
Medyczna odsłona szkoleń wGotowości
Smak służby
Komplet medali wojskowych na ringu
Polski „Wiking” dla Danii
Sukces bezzałogowego skrzydłowego
W krainie Świętego Mikołaja
Najdłuższa noc
Szczyt europejskiej „Piątki” w Berlinie
Pływacy i panczeniści w świetnej formie
Szeremeta niepokonana na ringu w Budapeszcie
Polska i Francja na rzecz bezpieczeństwa Europy
Holenderska misja na polskim niebie
Najlepsze projekty dronów nagrodzone przez MON
Zawiszacy przywitali Borsuki
Obywatele chcą być wGotowości
Mundurowi z benefitami
Orka na kursie
Zmierzyli się z własnymi słabościami
Najlepsi w XXII Maratonie Komandosa
Plan na WAM
Nowe zasady dla kobiet w armii
Sejm za Bezpiecznym Bałtykiem
Pancerniacy jadą na misję
MSPO 2025 – serwis specjalny „Polski Zbrojnej”
Satelita MikroSAR nadaje
Ile powołań do wojska w 2026 roku?
Szef MON-u podsumował rok działania ustawy o obronie cywilnej
Wojskowa łączność w Kosmosie
Nowe zdolności sił zbrojnych
Artylerzyści mają moc!
Szwedzi w pętli
Koreańskie stypendia i nowy sprzęt dla AWL-u
Zawiszacy przywitali pierwsze Borsuki

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO