Jubileuszowy Półmaraton Komandosa z rekordami
Już po raz dziesiąty Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie gościła biegaczy startujących w Półmaratonie Komandosa. Zwycięzcami jubileuszowej edycji imprezy zostali sierżant Artur Pelo i Patrycja Bereznowska. Triumfator w rywalizacji mężczyzn uzyskał najlepszy wynik w historii biegu. Tegoroczny półmaraton ukończyła rekordowa liczba biegaczy – 307.
Film: Jacek Szustakowski / portal polska-zbrojna.pl
Buzdygany 2025 wręczone
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Odbić farmę z rąk przeciwnika

