Grupa zadaniowa ćwiczyła na Bałtyku
W pierwszych w tym roku ćwiczeniach Okrętowej Grupy Zadaniowej w morze wyszło siedem okrętów z 3 Flotylli. Załogi ćwiczyły m.in. osłonę transportu morskiego przed atakami z powietrza i spod wody oraz poszukiwanie i zwalczanie okrętów podwodnych.
Film: Reporterzy MW
Odbić farmę z rąk przeciwnika
Buzdygany 2025 wręczone
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień

