Zadanie wykonane. Misja w Afganistanie zakończona
W bazie Bagram odbyła się w czwartek ceremonia zakończenia polskiej misji w ramach międzynarodowej operacji ISAF. 28 tysięcy polskich żołnierzy i pracowników wojska wykonywało w Afganistanie zadania przez ostatnie siedem lat.
Film: Zdjęcia - st. chor. sztab. Adam Roik/ Combat Camera DORSZ; montaż - st. chor. sztab. Robert Suchy/ DPI MON
Natowskie manewry na Bałtyku
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW

