Armia ma 68 nowych oficerów
Uroczysta promocja absolwentów Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych odbyła się na wrocławskim rynku. Aktu mianowania podchorążych na pierwszy stopień oficerski dokonał szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego – generał Mieczysław Gocuł.
Film: Bogusław Politowski
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Powitanie F-35 z Polską

