Debiut polskich Patriotów
Polskie wyrzutnie Patriot pierwsze bojowe strzelania mają za sobą. Zadebiutowały na poligonie w Ustce podczas ćwiczeń „Jesienny ogień”, które odbywają się w ramach manewrów „Żelazny obrońca”. Ogień nad morzem otworzyły też wyrzutnie HIMARS, wykorzystano także system dowodzenia IBCS. Działania żołnierzy obserwowali szef rządu Donald Tusk i wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz.
Realizacja: Łukasz Zalesiński, Aleksander Kruk
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Buzdygany 2025 wręczone

