Strzelanie w Orzyszu, czyli Leopardy w akcji
Żołnierze z 1 Warszawskiej Brygady Pancernej testują możliwości bojowe Leopardów 2A5. Dziennikarze „Polski Zbrojnej” towarzyszyli im z kamerą podczas szkolenia ogniowego na poligonie w Orzyszu. Załogi Leopardów ćwiczyły w trudnych warunkach pogodowych, a wśród realizowanych zadań było m.in. prowadzenie ognia zarówno z włączonym, jak i awaryjnym, systemem celowania.
Realizacja: Michał Niwicz, Paweł Sobkowicz/ ZbrojnaTV. Ujęcia z drona: kpt. Jacek Piotrowski /1 WBPanc
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Odbić farmę z rąk przeciwnika

