Koniec zimowych zmagań Polaków na Invictus Games
Ppor. rez. Sebastian Starostka zdobył w Kanadzie złoto w narciarstwie alpejskim i brąz w skeletonie. Trzecie miejsce na torze saneczkarskim wywalczył także kpt. Piotr Maletka. – Kończymy zmagania w Whistler, a więc zimowe dyscypliny w ramach Invictus Games. Jestem z zawodników bardzo dumna, poszło im świetnie! – mówi mjr Małgorzata Kalita, szefowa polskiego zespołu sportowego.
Film: Magdalena Kowalska-Sendek, Marcin Kopeć. Montaż: Aleksander Kruk / ZbrojnaTV
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Natowskie manewry na Bałtyku

