Skubianka dla WOT-u
Dawny ośrodek wypoczynkowy nad Zegrzem, z którego wcześniej korzystała Ambasada Federacji Rosyjskiej, został przejęty przez Ministerstwo Obrony Narodowej i zmieniony w bazę szkoleniową dla żołnierzy wojsk obrony terytorialnej. – To symboliczne miejsce. Odebrane Rosji tereny będą służyć szkoleniu polskich żołnierzy – powiedział dziś Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.
autor zdjęć: Maciej Nędzyński/ CO MON
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Odbić farmę z rąk przeciwnika

