„Jesienny ogień” uderzył w Orzyszu
Ależ to była ekscytująca niedziela! Uderzyły czołgi Abrams, K2, strzelały armatohaubice Krab i K9, a samoloty Su-22 i F-16 atakowały z powietrza. Z pokładu Casy odbył się desant, swoje możliwości zaprezentowali też żołnierze JW GROM. To tylko niektóre elementy wydarzenia „Jesienny ogień”, które odbyło się na poligonie w Orzyszu. Zobaczcie, jak ćwiczyło Wojsko Polskie!
Film: Aleksander Kruk, Magdalena Miernicka/ ZbrojnaTV
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Natowskie manewry na Bałtyku

