Armatohuabice Krab i K9 strzelają w Ustce
Na „Anakondzie” ogień otworzyły armatohaubice Krab i K9 oraz wyrzutnie rakietowe Langusta. Trening kierowania ogniem pododdziałów 1 Brygady Artylerii odbył się na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce. Zadaniem żołnierzy było zniszczenie celów nawodnych oddalonych od stanowiska ogniowego o 10 i 25 km. Zobaczcie, jak wojskowi poradzili sobie z tym wyzwaniem!
Film: Dominika Celińska, Magdalena Miernicka/ ZbrojnaTV
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Buzdygany 2025 wręczone
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW

