moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Jestem w życiowej formie

St. szer. Adam Nowicki z 12 Dywizji Zmechanizowanej może uznać początek sezonu za bardzo udany. Niedawno zdobył dwa złote medale mistrzostw Wojska Polskiego w biegach przełajowych, a teraz idzie za ciosem i przygotowuje się do lekkoatletycznych mistrzostw świata. W rozmowie z „Polską Zbrojną” zdradza, co jest jego najważniejszym sportowym celem na ten i przyszły sezon.

Film: Jacek Szustakowski/ Zbrojna TV
Zdjęcia: D. Kalinowski, D. Matuszak/ 1 PBLog, „Na olimpijskim szlaku 1980”, „20 lat Biegu Przełajowego o Nóż Komandosa”, J. Szustakowski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO