moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Dziękujemy partnerom za MSPO

MSPO22 przeszło do historii. Miło nam było spotkać się z Wami wszystkimi, cały czas zachęcamy też do śledzenia naszych łamów, gdzie publikujemy materiały o najciekawszym sprzęcie i uzbrojeniu, jakie można było zobaczyć na targowych stoiskach.

Za wsparcie nas w trakcie kieleckiej imprezy serdecznie dziękujemy naszym partnerom:
Polska Grupa Zbrojeniowa, Agencja Mienia Wojskowego, Nitro-Chem, WB GROUP, HSW, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, Maskpol, DSV - Global Transport and Logistics, PCO, Air-Pol, Poczta Polska, PZL Świdnik, Raytheon Technologies, WZM, TELDAT
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO