Cel: bezpieczna Wislandia
Przeprowadzić szturm na fabrykę, pojmać terrorystów i uwolnić zakładników – to jedno z zadań, jakiemu musieli sprostać żołnierze podczas ćwiczeń „Dragon ’21”. Tę operację realizowało w sumie 350 wojskowych z różnych jednostek. O tym, dlaczego wojsko podjęło się takiego zadania, rozmawiamy z ppłk. Piotrem Półbratkiem z 15 Brygady Zmechanizowanej.
Film: Paweł Sobkowicz/ ZbrojnaTV
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Dowódca eskadry F-35 o sile Husarzy
Powitanie F-35 z Polską

