Walkę mają we krwi!
W piątek posypią się gromy! Dam z siebie wszystko i nie zawiodę pokładanych we mnie nadziei – mówi szer. Robert Wróblewski z 2 Ośrodka Radioelektronicznego. Już w piątek podczas Mistrzostw Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie żołnierz zmierzy się ze st. szer. Robertem Sulewskim z 1 Brygady OT. Nie możecie tego przegapić! Transmisja w TVP Sport.
Film: 2 Ośrodek Radioelektroniczny
Jak hartują się przyszli specjalsi OSŻW
Pierwszy raz! Polskie Apache’e otwierają ogień
Powitanie F-35 z Polską

