moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
NSR skończyły 3 lata

Ponad 5 tysięcy żołnierzy wstąpiło w ciągu ostatniego roku do Narodowych Sił Rezerwowych. Na poligonach i w jednostkach szkolili się razem z pododdziałami Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej. Poznali abecadło wojskowego fachu. Dla wielu z nich NSR stały się przepustką do zawodowej służby wojskowej. W ciągu całego roku zawodowcami zostało ponad 3100 żołnierzy.


Fot. Bogdan Politowski, Ewa Korsak, Seweryn Sołtys, mjr Michał Romańczuk, kpt. Tomasz Kisiel, por. Sebastian Stawiński, st. szer. Łukasz Kermel
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO