moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
225. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W całym kraju odbywały się uroczystości w 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wśród uczestników uroczystości na Placu Zamkowym, u boku prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło był minister obrony narodowej Antoni Macierewicz oraz dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych generał broni Mirosław Różański wraz z wieloma dowódcami Wojska Polskiego.

Odegrano hymn narodowy, wciągnięto flagę państwową na maszt i oddano salut armatni. Odbyła się defilada Kompanii Reprezentacyjnej WP, Orkiestry Reprezentacyjnej oraz pocztów sztandarowych polskich sił zbrojnych i innych służb mundurowych. 

Czytaj więcej na portalu polska-zbrojna.pl

 

Fot. Jarosław Wiśniewski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO