Żołnierski Festyn
Strzelnica, koncert zespołu Bracia, wystawa uzbrojenia, pokaz żołnierskiego wyszkolenia oraz grochówka wydawana z kuchni polowej – to tylko część atrakcji, jakie armia przygotowała na piknik z okazji Święta Wojska Polskiego. W Warszawie na błoniach stadionu PGE Narodowego wspólnie z żołnierzami bawiły się tłumy.
O obchodach święta czytaj więcej na portalu polska-zbrojna.pl
fot. Jarosław Wiśniewski
„Bursztynowy Obrońca ‘26”: trening działań połączonych
Jak na realnym polu walki
Bezzałogowce zdobyły Paryż
