moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Zasłużony awans

Porucznik i troje podporuczników z 10 Brygady Kawalerii Pancernej odebrali z rąk dowódcy świętoszowskich pancerniaków generała brygady Cezarego Podlasińskiego akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe.

Na wniosek dowódcy 10 BKPanc decyzją Ministra Obrony Narodowej na stopień kapitana została mianowana porucznik Justyna Balik i objęła stanowisko oficera prasowego10 BKPanc. Na stopień porucznika natomiast awansowali: podporucznik Szczepan Piaskowski i objął stanowisko szefa sekcji S-4 dywizjonu artylerii samobieżnej, podporucznik Jacek Wiechowski, który objął stanowisko szefa sekcji S-2 dywizjonu artylerii samobieżnej, oraz podporucznik Joanna Adamczyk-Łoboś i objęła stanowisko zastępcy dowódcy kompanii zaopatrzenia batalionu logistycznego.

– Dzisiejsze mianowania i awanse to nie przypadkowy wybór, nie losowe ruchy kadrowe. Zapracowaliście na nie wkładem i zaangażowaniem w codzienną służbę –zwrócił się do awansowanych oficerów dowódca 10 Brygady Kawalerii Pancernej. Generał Podlasiński osobiście wymienił także mianowanym żołnierzom oznaki stopni wojskowych na kurtkach.

Zbiórkę zakończyło tradycyjne nałożenie beretów z nowymi stopniami wojskowymi przez awansowanych żołnierzy.

Źródło: Katarzyna Przepióra/ 10 BKPanc

PZ

autor zdjęć: 10 BKPanc

dodaj komentarz

komentarze


Wojskowe Targi Służby i Pracy wkrótce w całej Polsce
Marynarz w koreańskim tyglu
Pasja i fart
Śmiercionośna Jarzębina
Bliski Wschód: wojna bez wyjścia, stawka rośnie
Marynarze po raz trzeci z rzędu najlepsi w wieloboju żołnierskim
W hołdzie ofiarom NKWD
F-16 na straży
W Sejmie o wyższym szkolnictwie wojskowym
Kolarskie gwiazdy na legendarnym okręcie
Adaptacja i realizm
Pytania o „chińczyki” w jednostkach
Jubileuszowa i rekordowa Setka Komandosa
Przyszłość polskich Czarnych Panter
Więcej pieniędzy dla żołnierzy na mieszkanie
Zginęli, bo pełnili służbę dla Polski
„Końca cywilizacji” w Iranie na razie nie będzie
Nie udostępniamy nieba do ataków na Rosję
Pierwszy dom dla Husarzy gotowy
Gen. broni Piotr Błazeusz na nowym stanowisku
Widok z kosmosu
Syndrom Karbali
Terytorialsi zdobyli amerykańskie ostrogi
Wypadek w PKW UNIFIL
Rezerwa na nowo
Debata o bezpieczeństwie
Kosmiczne bezpieczeństwo
Morski lis na polowaniu
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Polsko-szwajcarska współpraca obronna
Wychodzą z cienia. Terytorialsi świętują Dzień Dumy z Munduru
Strzelecki sprawdzian u mińskich żandarmów
Wojskowe roboty prosto z Polski
Krew, która łączy
Psiakrew, harmata!
Zbrodnia bez kary
Fińska armia luzuje rygory
Koniec niemieckiej misji powietrznego wsparcia
Wyróżnienia za sportowe sukcesy
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
Trening w tunelu aerodynamicznym
NATO i USA o Iranie
Tu będą się kształcić specjaliści od „niewidocznego pola walki”
Stalinowski wyrok śmierci na tysiącach Polaków
Senat przyjął ustawę o SAFE głosami koalicji
Od złota do brązu, czyli lekkoatleci na medal
Our Only One
Polski sukces w Duńskim Marszu
Szkoła w mundurze
Zanim pojadą na wojnę
Morska ścieżka kariery
Zbrodnia i kłamstwo
Początek wielkiej historii
Ustawa o SAFE uchwalona. Opozycja przeciw
Nie tylko błękitne berety
Donald Trump: Jesteśmy bardzo blisko

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO