moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Ramię w ramię z Boeing Poland

Wczoraj, 4 września br. podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) Dyrektor Centrum Weterana ppłk dr Katarzyna Rzadkowska podpisała porozumienie o współpracy z firmą Boeing.

Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa to instytucja, której głównym zadaniem jest prowadzenie działalności na rzecz weteranów oraz rodzin żołnierzy i pracowników wojska poległych podczas działań poza granicami państwa. W związku z tym Centrum nawiązuje liczne współprace partnerskie, które mają na celu wsparcie i stałe rozwijanie tej działalności. Wczoraj (4 września) podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach, Centrum Weterana podpisało Porozumienie o współpracy z Boeing Poland Sp. z o.o..

Głównym celem nawiązanej współpracy jest wsparcie przez Boeing inicjatyw realizowanych przez Centrum Weterana na rzecz zwiększenia świadomości wyzwań z jakimi mierzą się osoby, które służyły na misjach, a także wartości, jakie mogą one wnieść np. do swoich obecnych miejsc pracy.

Podczas ceremonii, ppłk dr Katarzyna Rzadkowska, Dyrektor Centrum Weterana, podkreśliła: Podpisanie porozumienia z Boeing Poland to dla nas ważny krok w dalszym wzmacnianiu pozycji i statusu weterana w Polsce. Wierzymy, że poprzez tę współpracę nie tylko zrealizujemy wiele projektów na rzecz weteranów i ich rodzin, ale także przyczynimy się do szerzenia wiedzy o roli polskich Sił Zbrojnych w operacjach na całym świecie.

Boeing Poland Sp. z o.o. reprezentowała Pani Honorata Hencel Dyrektor Zarządzającą Boeing Poland & Ukraine, która dodała: Cieszymy się, że możemy wspierać inicjatywy realizowane przez Centrum Weterana – stanowi to kolejny wymiar naszego partnerstwa z Siłami Zbrojnymi RP. Do tej pory wspieraliśmy grantami głównie organizacje pozarządowe pracujące z weteranami i ich rodzinami - podpisana dziś umowa otwiera przed nami nowe możliwości do współpracy i wsparcia tej społeczności.

Podpisane porozumienie z Boeing Poland Sp. z o.o. jest kolejnym krokiem Centrum Weterana w realizacji misji umacniania statusu weterana w polskim społeczeństwie.

Tekst: Martyna Wojenka, Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa

red. PZ

autor zdjęć: Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa

dodaj komentarz

komentarze


Gorący lipiec PKW Łotwa
Cztery brygady, jeden cel
Jakie limity dla przyszłych oficerów?
Moskwa w poszukiwaniu partnerów
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Bitwa Warszawska, dzień drugi: Walka wręcz o stolicę
Tarcza i miecz
Armia testuje naziemne drony
Zmarł gen. Mirosław Różański
W Sejmie o rosyjskim pocisku
„Kryzysowy” Jaśmin
Bitwa Warszawska, dzień trzeci: Triumf w Radzyminie
Razem dla bezpieczeństwa wschodniej flanki NATO
Żołnierze PKW Rumunia ćwiczyli w Bułgarii
CEPS – strategiczny projekt NATO się rozwija
MON: planujemy zakup kolejnych F-35
Siatka niewidka dla wojska
Produkcja pocisków do Patriotów w Polsce i Ukrainie?
Łzy na treningu to cena, jaką warto zapłacić za sukces
„Mewa” na północnym szlaku
Tysiące Piorunów dla Polski i sojuszników
Wojsko pomaga ofiarom wypadku na Węgrzech
Młodzi medycy na poligonie
Dwa marzenia spełnione naraz
Rok 2027 bez Air Show Radom
Donald Tusk: Patrzcie z dumą na polską flotę!
Bohaterka powstania, strażniczka pamięci
Sojusznicze samoloty ćwiczyły nad Polską. To były planowane manewry
Kompania dronów zamiast Rosomaków
Polska gotowa zarządzać rurociągami NATO
Aukcja dla weterana
Dowódca, który wie szybciej i więcej, wygrywa
Brąz płotkarza na mistrzostwach Europy
Jak Polska wykorzystuje unijne pożyczki
Ukraina zgodziła się na ekshumacje w Hucie Pieniackiej
Bitwa Warszawska, dzień szósty: Bitwa wygrana!
Paczka z mundurem – pytania i odpowiedzi
Program SAFE w pytaniach i odpowiedziach
Patrioty pod Płockiem
Abordaż z polskim wsparciem
Flanka pod strażą
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
Więcej sojuszniczych wojsk w Polsce?
Legion Medyczny na poligonie
Lancaster PA163 nie dotarł do Szczecina
Saperzy z Ukrainy potrzebują wsparcia
Prezent chodziarki na Święto Wojska Polskiego
Bitwa Warszawska, dzień piąty: Bolszewika goń!
Mazurek Dąbrowskiego dla pływaczki „armii mistrzów”
Coraz więcej Alpha Scramble
Z prądem i pod prąd
Bitwa Warszawska, dzień czwarty: Zwycięska kontrofensywa
W wojsku nie wszystkie butelki z kaucją?
Sojusznicza tarcza antydronowa
Sojusznicze wsparcie nad Bałtykiem
Obrona powietrzna w gotowości przez całą dobę
Resort o przyszłości M28, Black Hawków i i MiG-ów 29

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO