moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Pokoju, łaski i błogosławieństwa Zmartwychwstałego Chrystusa

Jezus mówi: „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, będzie żył. A każdy,kto żyje i wierzy we mnie, nigdy nie umrze”. J 11, 25-26

Jezus pokonał to, co do tej pory w historii świata było dla człowieka nie do pokonania. Pokonał moc śmierci. Zwyciężył ją, dając nam wszystkim, Jego wyznawcom i naśladowcom, nadzieję. Śmierć nie jest już końcem, jest nowym początkiem, przejściem z jednego istnienia do innego, pełniejszego i doskonalszego, przeżywanego w Bożej obecności.

Święta Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa są chwilami refleksji i zadumy nad ludzkim życiem i jego celem. Czasem na odnowienie relacji z Tym, który może realnie wpłynąć na nasze życie.

Wszystkim czytelnikom „Polski Zbrojnej” życzę wiosennej świeżości w przeżywaniu naszej wiary, odnowienia znajomości z Tym, o którym wiemy, że jest, ale nie mamy czasu na relację z Nim. Cieszę się radością tych, którzy już w Niego wierzą, bowiem otrzymują moc, która przenosi góry i czyni cuda nawet w najtrudniejszych chwilach służby.

Wszystkim żołnierzom Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz pracownikom cywilnym życzę wiele pokoju, łaski i błogosławieństwa.

bp Marcin Makula , ewangelicki biskup wojskowy

dodaj komentarz

komentarze


Aleksander Władysław Sosnkowski i jego niewiarygodne przypadki
Borsuki zadomowiły się na poligonie
Wojska amerykańskie w Polsce pozostają
Razem na ratunek
Mundurowi z benefitami
Sejm za Bezpiecznym Bałtykiem
Militarne Schengen
„Zamek” pozostał bezpieczny
Żołnierze pomagają w akcji na torach
F-35 z Norwegii znowu w Polsce
Udany start Peruna
Warto być wGotowości
Wojsko na Horyzoncie
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Szwedzkie myśliwce dla Ukrainy
W gotowości, czyli cywile na poligony
Zełenski po raz trzeci w Białym Domu
Akademia Górniczo-Hutnicza w szeregach Cyber Legionu
Kapral Bartnik mistrzem świata
Niepokonani koszykarze Czarnej Dywizji
Cywile zaskoczyli żołnierzy
Ogień z Leopardów na Łotwie
Szczyt europejskiej „Piątki” w Berlinie
Norweska broń będzie produkowana w Polsce
Najmłodszy żołnierz generała Andersa
MSPO 2025 – serwis specjalny „Polski Zbrojnej”
Debiut #wGotowości, czyli szlaki przetarte
Rosja usuwa polskie symbole z cmentarza w Katyniu
Nowe zasady dla kobiet w armii
Celne oko, spokój i wytrzymałość – znamy najlepszych strzelców wyborowych wśród terytorialsów
Wojskowe przepisy – pytania i odpowiedzi
Terytorialsi na wirtualnych polach walki
Polski „Wiking” dla Danii
Sukces Polaka w biegu z marines
Gdy ucichnie artyleria
Drony w szkołach
Brytyjczycy na wschodniej straży
Wojskowy bus do szczęścia
Krajowa produkcja amunicji
The Darker, the Better
Wojsko Polskie stawia na bezzałogowce
Kontrakt na „Orkę” jeszcze w tym roku?
Dzień wart stu lat
Premier ogłasza podwyższony stopień alarmowy
„Horyzont” przeciw dywersji
Marynarze podjęli wyzwanie
Formoza – 50 lat morskich komandosów
Elementy Wisły testowane w USA
Niebo pod osłoną
Nieoceniona siła edukacji
Pilica w linii
Nietypowy awans u terytorialsów. Pierwszy taki w kraju
Komplet medali wojskowych na ringu
Szef MON-u z wizytą we Włoszech
Polska, Litwa – wspólna sprawa
Pomorscy terytorialsi w Bośni i Hercegowinie
Rząd powołał pełnomocnika ds. SAFE
Plan na WAM
Dostawa Homarów-K

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO