moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
Międzynarodowa konferencja

W dniach 30-31 maja 2023 roku w Lotniczej Akademii Wojskowej pod patronatem honorowym Biura Bezpieczeństwa Narodowego odbędzie się międzynarodowa konferencja "Air Defence Development of NATO's Eastern Flank". 

 

Jest to niezwykle ważne wydarzenie dla specjalistów z dziedziny obrony powietrznej, którzy będą mogli wymienić się doświadczeniami i najnowszymi rozwiązaniami w tym obszarze. W wydarzeniu wezmą udział eksperci z różnych krajów i sektorów, w tym przedstawiciele armii, przemysłu i nauki. Konferencja ta będzie skupiać się na rozwoju obrony powietrznej na wschodniej flance NATO, a także na jej znaczeniu dla bezpieczeństwa Europy.

Organizatorzy z Lotniczej Akademii Wojskowej, we współpracy z Baltic Defence Collage, Henri Coandă Air Force Academy, Czech Republic University Of Defence, National Defence University Of Ukraine Named After Ivan Cherniakhovskyi , National Military University "Vasil Levski” zapewnią bogaty program konferencji, który obejmować będzie prezentacje dotyczące najnowszych trendów i rozwojów w dziedzinie obrony powietrznej, jak również warsztaty i sesje dyskusyjne. Partnerzy tego wydarzenia to Polska Grupa Zbrojeniowa, PIT-RADWAR S.A. oraz MBDA MISSILE SYSTEMS.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora.  

red. PZ

autor zdjęć: Monika Gąszczyk-Pieklik

dodaj komentarz

komentarze


Królowa wspinaczki kończy karierę
Priorytety na szczyt NATO
Mundur, medale i duma
Orka dobiła do brzegu
Zmiana na szczytach US Army w Europie
Kajakarze i pięcioboista na medal!
Poznański gen wolności
Anglicy znów uciekną z obozu
Promocja oficerska na WAT
Sojusznicza medycyna pola walki
„Iks” nasz powszedni
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Podróż w ciemność
Pobudka 5:30 i ostra taktyka. Przetrwasz te 27 dni?
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
Medale za typowo wojskowe dyscypliny
Śmierć w sercu Azji
Jak Ślązacy stali się panami własnego domu
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Airbus A330 MRTT
US Army zaprasza do świętowania
Mewa pisze historię
Szkolenie pilotów F-35 nabiera tempa
Bez zmian w emeryturach
Na straży odporności Polski
Szkolenia załogi okrętu podwodnego – już w sierpniu
Ważne decyzje w Brukseli
Marynarka świętuje i zaprasza na pokłady
Jarzębina i nowe miny przeciwpiechotne
Zbrodnicza farsa
Przełomowe zdolności artylerzystów
PKW Irak zostaje w Jordanii
Chirurgia pod ostrzałem. Ukraińscy medycy szkolą się w Krakowie
SKON o budżecie MON-u
Miliardy na odbudowę i ukraińskie drony z Polski
Od dronów po lufy armatnie
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
Szermierze i pięściarki na podium
Wszystko o Grocie, czyli „GROTowisko-26”
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Ramię w ramię z Amerykanami
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Szefowie MON i MSZ o priorytetach na szczyt Sojuszu
Powrót Iksa
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Zatrzymać drona
Równanie z „Iksem”
Terytorialsi ćwiczyli z Gwardią Narodową z USA
USA i Iran z porozumieniem ws. pokoju w Zatoce
Nowy dowódca Czarnej Dywizji
Sportowe jubileusze
Apetyt Smoka rośnie
Polski wkład w operację „Overlord”
Wojsko przeszkoliło dzieci w całej Polsce
Wsparcie ma znaczenie
Westerplatte zmieni się nie do poznania
Niebo bez dominacji

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO