moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
Masz pomysły? Zgłoś się do „Awangardy”

W Dowództwie Generalnym powstaje grupa „Awangarda”. Zespół żołnierzy będzie odpowiedzialny za pracę nad pomysłami na zmiany w Wojsku Polskim. Poszukiwane są osoby, które chciałyby włączyć się w projekt. Dowództwo czeka na odważnych, uważnych i empatycznych żołnierzy z całej Polski.

Gen. broni Wiesław Kukuła, dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych, tworzy grupę doradczą żołnierzy z wojsk lądowych, sił powietrznych i marynarki wojennej. Żołnierze podejmą prace nad pomysłami zmian w służbie wojskowej, grupa będzie działać bezpośrednio na rzecz dowódcy generalnego. Oficjalnie swoją działalność rozpocznie 21 kwietnia.

Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych wciąż szuka osób, które chcą włączyć się w nowy projekt. Kto może dołączyć do „Awangardy”? Mile widziani są żołnierze, którzy chcą zmieniać wojsko, lubią ryzyko i nie boją się popełniać błędów. Wśród wymagań Dowództwa Generalnego, podanych w zamieszczonym w mediach społecznościowych poście, są również: cierpliwość, uważność i empatia. – Poszukujemy żołnierzy, dla których regulamin i zasady nie wyznaczają granic marzeń, takich, którzy nie lubią narzekać i mają dystans do siebie i rzeczywistości – mówi ppłk Magdalena Busz z biura prasowego Dowództwa Generalnego.

Żołnierze zainteresowani dołączeniem do nowo tworzonego zespołu proszeni są o przesłanie swojego CV wraz z numerem telefonu na adres kreatywni@ron.mil.pl do 7 kwietnia 2023 roku.

Ewa Korsak

autor zdjęć: 21 Brygada Strzelców Podhalańskich

dodaj komentarz

komentarze

~zweistein
1679067540
masz czy nie masz pomyslu , to i tak pic na wode !! Przed 2 laty chcialem nawiazac kontakt z POLSKA GRUPA ZBROJENIOWA by przekazac im zaawansowany projek kamuflarzu aktywnego , ktory przystosowuje sie do otoczenia o nazwie CAMELEON , --sklamali i zkwitowali , ze maja takie rozwiazanie, a wzeczywistosci dalej uzywaja prymitywnys siatek maskujacych.
DF-60-3B-77

Atak w Porcie Elbląg
Wsparcie ma znaczenie
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
MON i Łucznik podpisały kontrakt na nowe Groty
Podróż w ciemność
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Jasionce
Baza amerykańska w Świętoszowie – pierwsza inwestycja gotowa
Zbrodnicza farsa
Polski wkład w operację „Overlord”
Akcja na jeziorze
Święto DGRSZ
Nowy sprzęt dla pancerniaków z Wesołej
Grot A3 – zobacz jak wygląda
Ratunek z powietrza
Kajakarze i judocy w medalowej formie
At the Controls of F-35A Husarz
Ratunek na polu walki
Przerzut Abramsów do Lublina
AMW oferuje mieszkania
Apetyt Smoka rośnie
Zwierzchnik sił zbrojnych w bazie İncirlik
W oktagonie o Pas Ministra Obrony Narodowej
Gdańsk centrum dyskusji o odbudowie Ukrainy
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
USA i Iran z porozumieniem ws. pokoju w Zatoce
Warszawa i Praga stawiają na dalszą współpracę wojskową
„Strzała weterana” spaja środowisko
Systemy antydronowe od europejskiego startupu
Niebo bez dominacji
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Cyberparasol nad wyborami
Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi – jest zgoda prezydenta
Bezzałogowe „nietoperze” nad Bałtykiem
Równanie z „Iksem”
Jeśli modernizacja, to tylko wspólna
„Wojskowe Schengen” coraz bliżej
Dywizja za dywizję – Amerykanie w Polsce rotują
„Ognista burza ’26”, czyli kompleksowy sprawdzian zdolności operacyjnych
Sojusz Madrytu i Warszawy
Zełenski traci Order Orła Białego?
Śmierć w sercu Azji
Departament Funduszy Zagranicznych MON na nowo
Bez zmian w emeryturach
Koło zamachowe gospodarki
Orka tuż, tuż
Wojna pod lupą
Ważne decyzje w Brukseli
Jak Ślązacy stali się panami własnego domu
Sonda dla Jastrzębia
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Nowa siła na północno-wschodniej flance NATO
Musztra i marsz ubezpieczony
PKW Irak zostaje w Jordanii
Marsz gąsienicowych kolumn
Sportowe jubileusze
Marynarka świętuje i zaprasza na pokłady
Mundur, medale i duma
Pamiętamy o bohaterach powstań śląskich
Miliardy na odbudowę i ukraińskie drony z Polski
Spotkanie ministrów obrony V4 w Budapeszcie
Kraków zaprosił weteranów
Powietrzne cysterny dla Polski
Elektronika dla obrony powietrznej
Szermierze i pięściarki na podium
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO