moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Pozostańmy zawsze gotowi, zawsze blisko!

To już drugie Święto Wojska Polskiego, które obchodzimy jako rodzaj sił zbrojnych. Za nami niełatwy rok, znajdujemy się bowiem na decydującym dla przyszłości formacji etapie rozwijania naszych zdolności. To również dobra okazja, by spojrzeć wstecz, by zobaczyć, jak wiele już osiągnęliśmy.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ofiarna służba oficerów, podoficerów i szeregowych nowego rodzaju sił zbrojnych. Wiele zawdzięczamy również tym, których drogą kroczymy – żołnierzom AK i członkom powojennych organizacji niepodległościowych – to wspaniałe czuć Wasze silne wsparcie! Pamiętajmy również o pomocy, której udzielają nam nasi towarzysze broni z innych rodzajów sił zbrojnych – Wasze działania na naszą rzecz nigdy nie zostaną zapomniane.

Święto Wojska Polskiego to dobry dzień, by wszyscy żołnierze i pracownicy WOT-u przyjęli wyrazy mojego uznania, a także życzenia, by ich ciężka służba i praca zawsze były dla nich źródłem satysfakcji. Pozostańmy zawsze gotowi, zawsze blisko!

gen. bryg. Wiesław Kukuła , dowódca wojsk obrony terytorialnej, st. chor. sztab. Andrzej Wojtusik, starszy podoficer

dodaj komentarz

komentarze


Srebro dla AWL-u w grach wojennych
Terytorialsi wspierają służby w powiecie biłgorajskim
Rumuni rozdzielają środki z SAFE
Ostrosz zamiast Mureny
Generał Chmielewski na czele cyberwojska
SAFE staje się faktem!
Więcej strzelnic w powiecie
Mundury noszą ludzie
NATO i USA o Iranie
WAM coraz bliżej Łodzi
Bieg ku pamięci bohaterów
Bursztynowy wstrząs
Groźny incydent w Libanie
Czołgi poszły w las
Nowe zasady finansowania szkolenia żołnierzy-medyków
Powrót WAM-u
Zbrojeniówka wchodzi do Raciborza
Systemy antydronowe poszukiwane
Australijską armią będzie dowodzić kobieta
Medyczne centrum w Krakowie
Rzeźnik w rękach GROM-u
Kosmiczne oko armii
Świat się zbroi na rekordową skalę
Wicepremier apeluje o jedność
Sześć medali żołnierzy w sportach walki
Wypadek w PKW UNIFIL
Cenckiewicz rezygnuje z szefostwa BBN
Marynarz w koreańskim tyglu
Kluczowe 30 dni
Strykery w akcji
Od cyberkursu po mundurówkę
Lekcja 3 Maja
Rosyjskie myśliwce przechwycone nad Bałtykiem
Młodzi mechanicy pojazdów specjalnych
Leopard, czyli zwycięstwo na ostatniej prostej
Czekając na czołgi
WOT z Kraśnika i Zamościa walczy z żywiołem
„Końca cywilizacji” w Iranie na razie nie będzie
Edukacja na potrzeby nowej fabryki rakiet
Kurs „Piorun” – prawdziwy sprawdzian morale
Zbrodnia bez kary
Nauki i nauczki z Afganistanu
Silniki do Abramsów będą serwisowane w Dęblinie
Celne oko strzelców z „armii mistrzów”
„Kryzys” na AWL-u
Natarcie w deszczu
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
Zmiana resortowych planów: jeszcze więcej OPW
Szef MON-u na Defence24 Days
Adaptacja i realizm
Medale żołnierzy w pływaniu, biegach i chodzie
Syndrom Karbali
Sprzęt wojskowy i technologia na PGE Narodowym
Mosty nad Narwią
Premier: Polska zbuduje armadę dronową z Ukrainą
Pościg Leopardów
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Zbrodnia i kłamstwo
Jest nowy szef BBN
Polsko-irlandzkie rozmowy o współpracy
Nowe łodzie wojsk specjalnych
Wyścig Stalina
Początek wielkiej historii
WOT będzie szkolić pracowników Orlenu

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO