moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Trwają zapisy na 27. Bieg Konstytucji 3 Maja

Zbliża się pierwszy bieg z Warszawskiej Triady Biegowej w obecnym sezonie. Biorący udział w 27. Biegu Konstytucji 3 Maja będą rywalizować na dystansie 5 kilometrów.

W nocy z 7 na 8 kwietnia rozpoczęły się zapisy do 27. Biegu Konstytucji 3 Maja. To pierwsza w tym roku impreza z cyklu Zabiegaj o pamięć, organizowana przez Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. W tegorocznej edycji dla biegaczy i zawodników nordic walking przygotowano 6000 pakietów startowych.

3 maja o godz. 11.00 zawodnicy wystartują z Al. Hopfera (Park Agrykola) i pobiegną ulicami: Łazienkowską, Czerniakowską, Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskimi, Wiejską, Górnośląską, Hoene-Wrońskiego aż do mety na ulicy Rozbrat. Dystans jest atestowany przez PZLA i wynosi 5 kilometrów.

Bieg dla najmłodszych

Po raz szósty w ramach biegu głównego wystartuje Bieg z Maskotką adresowany do najmłodszych adeptów biegania. W odpowiedzi na duże zainteresowanie przygotowano 1000 pakietów startowych, w skład których wejdzie numer startowy, pamiątkowy medal oraz techniczna koszulka. Rywalizacja odbędzie się na dystansie 700 metrów, a warunkiem uczestnictwa będzie rejestracja na stronie www.aktywnawarszawa.waw.pl i oczywiście wystartowanie ze swoją ulubioną maskotką. Bieg z Maskotką rozpocznie się o godz. 10.30, bezpośrednio przed biegiem głównym. Prawo uczestnictwa w biegu mają dzieci od rocznika 2006 i młodsi.

Zapisy

Rejestrować się będzie można na dwa sposoby:
• Drogą elektroniczną na stronie www.aktywnawarszawa.waw.pl. Zapisy poprzez stronę rozpoczną się w nocy z 7 na 8. Wszyscy rejestrujący się w ten sposób zobowiązani będą do wniesienia opłaty startowej w ciągu trzech dni roboczych (w tym sobota). Po przekroczeniu tego terminu zgłoszenia będą usunięte z bazy danych. Po przeprowadzeniu weryfikacji istnieje możliwość uruchomienia zapisów uzupełniających
• Osobiście w biurze zawodów, w siedzibie Aktywnej Warszawy przy ulicy Rozbrat 26 przyjmowane będą zapisy osobiste i wpłaty gotówkowe
• Możliwy jest odbiór pakietów z zapisów internetowych, również przez osoby upoważnione.

Szczegółowy harmonogram pracy biura:

Biuro Zawodów będzie czynne w siedzibie SCSAW w Warszawie ul. Rozbrat 26 pok. 109, od 18 kwietnia do 2 maja 2017 roku w następujących porach:
• w poniedziałki, środy (19,24,26, kwietnia) w godzinach 14.00 – 20.00;
• we wtorki, piątki ( 18,21,25,28 kwietnia) w godzinach 12.00 do 18.00;
• w czwartki ( 20,27 kwietnia) od 10.00 do 16.00;
• w soboty (22,29 kwietnia) w godzinach 10:00 – 14:00;
• w dniu 2 maja w godz. 10.00-14.00.

W dniu zawodów, 3 maja, o ile nie zostanie wyczerpany limit zapisów, zgłoszenia tylko dla osób spoza Warszawy przyjmowane będą w godzinach 8.00 – 9.00 w biurze zawodów – trybuna główna stadionu miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Łazienkowska 3. Opłacone pakiety internetowe wydawane będą, tylko dla osób spoza Warszawy, w godz. 8.00 – 09.30 pod ww. adresem.

Przydatne informacje

Bieżące informacje o Biegu oraz konkursy z nagrodami można znaleźć na facebookowym fanpage’u Zabiegaj o pamięć.

PZ

autor zdjęć: Jacek Szustakowski, grafika: arch. SCSAW

dodaj komentarz

komentarze


Prezydenci Polski i Ukrainy spotkali się w Warszawie
Jakie podwyżki dla żołnierzy?
Żandarmi na strzelnicy taktycznej
Europejska kopuła bezpieczeństwa
Bokserzy walczyli o prymat w kraju
Gąsienicowy Baobab dla polskiego wojska
Snowboardzistka i pływacy na medal
Trump zabrał głos po ataku na Wenezuelę
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Szef NATO ze świąteczną wizytą u żołnierzy
Na tronie mistrza bez zmian
„Pułaski” do remontu
Łotysze mają zaporę na granicy z Rosją
Będą polskie prace badawcze na zachodzie Ukrainy
Polskie MiG-i dla Ukrainy?
Sabotaż na dnie Bałtyku
„Albatros” na elitarnych manewrach NATO
Wielkopolanie powstali przeciw Niemcom
Zdarzyło się w 2025 roku – II kwartał
Zdarzyło się w 2025 roku – III kwartał
Polskie pociski rakietowe – rusza produkcja
Rumunia buduje drugi filar wsparcia Ukrainy
Terapeutyczny kalendarz – cegiełka na pomoc dla weteranów
Udane starty biatlonistów CWZS-u w krajowym czempionacie
Prawdziwa wojskowa grochówka! Gotuje kucharz z reprezentacji WP
Co wiemy o ukraińskim ataku na rosyjski okręt podwodny?
Co nowego w przepisach?
Stany Zjednoczone zaatakowały Wenezuelę
Ile powołań do wojska w 2026 roku?
W drodze po indeks
Przyszłość obrony i odstraszania
Powrót do przeszłości Westerplatte
Pancerniacy jadą na misję
Niebo pod osłoną
Szukali zaginionych w skażonej strefie
Trump i Zełenski zadowoleni z rozmów na Florydzie
Piechota górska w Wojnarowej coraz liczniejsza
Przyszłość polskich czołgów K2
Polski oficer na czele zespołu okrętów NATO
Sukces bezzałogowego skrzydłowego
Odpalili K9 Thunder
Sejm za Bezpiecznym Bałtykiem
Dyplomatyczna gra o powstanie
„Bezpieczny Bałtyk” czeka na podpis prezydenta
Zdarzyło się w 2025 roku – IV kwartał
Piątka z czwartego wozu
Pomorscy terytorialsi w Bośni i Hercegowinie
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Miliardy na logistykę i łączność
Wojsko kontra śnieżyce
Żołnierze z Braniewa pomagają walczyć ze śnieżycą
Góral z ORP „Gryf”
Ministrowie ds. służb: Wnioskujemy o spotkanie z prezydentem
Prezydent Zełenski spotkał się z premierem Tuskiem
Medalowe żniwa pływaków CWZS-u
Najdłuższa noc
Rekordowe wsparcie dla ZM „Tarnów”
Koniec bezkarności floty cieni?
ORP „Wicher” – pierwszy polski kontrtorpedowiec
„Dzielny Ryś” pojawił się w Drawsku
Świąteczne spotkanie w PKW Turcja

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO