moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Rozwiązania dla lotnictwa

W dniach 4-5 kwietnia 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Lotnictwo Nowej Generacji – Strategie, Technologie, Rozwiązania”. Organizatorami wydarzenia są Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Konferencja i wystawa są rozwinięciem organizowanej od 10 lat przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy „Lotnisko”, której tematyka zogniskowana była na naziemnej infrastrukturze transportu lotniczego i jej rozbudowie. Współorganizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie – kuźnia kadr lotnictwa państwowego i cywilnego oraz jeden z najważniejszych symboli polskiego lotnictwa wojskowego.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje wszystkie najbardziej aktualne zagadnienia mające wpływ na rozwój lotnictwa cywilnego i państwowego, innowacyjne rozwiązania technologiczne, infrastrukturalne i organizacyjne, rozwój rynku transportu lotniczego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oraz związany z tym rozwój różnorodnych gałęzi gospodarki, w tym w szczególności przemysłu lotniczego.

PATRONI HONOROWI:

- Andrzej Maciejewski, Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej;
- Paweł Soloch, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego;
- Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa;
- Michał Jach, Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej;
- Jerzy Meysztowicz, Przewodniczący Sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju.

PARTNERZY KONFERENCJI:

- Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.;
- SILTEC Sp. z o.o.;
- WELCOME Airport Services Sp. z o.o.;
- Indra Sistemas S.A..

GŁÓWNY POLSKI PARTNER PRZEMYSŁOWY:

- Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PATRONI BRANŻOWI:

- Polski Klub Lotniczy;
- Związek Regionalnych Portów Lotniczych.

Wśród uczestników konferencji i wystawy będziemy gościć również przedstawicieli: PLL „LOT”, P.P. „Porty Lotnicze”, Elbit Systems, PCO S.A., Poczty Polskiej, Mawilux S.A..

Organizatorzy zapraszają do zaprezentowania podczas tego wydarzenia – zarówno w części konferencyjnej jak i w ramach wystawy technologii – swoich produktów, usług, osiągnięć, planów i potencjału kooperacyjnego. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż referaty wygłoszone podczas konferencji mogą zostać opublikowane w publikacji pokonferencyjnej.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.lotnictwo.ztw.pl

By otrzymać szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w wydarzeniu oraz możliwych form promocji, uprzejmie prosimy o kontakt z Zarządem Targów Warszawskich S.A., tel. (+48) 604 960 183, (+48) 609 541 112, (+48) 22 849 60 06, e-mail: lotnictwo@ztw.pl

PZ

autor zdjęć: Ach. Zarządu Targów Warszawskich

dodaj komentarz

komentarze


Wojsko na Horyzoncie
Polskie Homary za kołem podbiegunowym
„Zamek” pozostał bezpieczny
Studenci ewakuowali szpital
Zełenski po raz trzeci w Białym Domu
Pierwsze Czarne Pantery w komplecie
W gotowości, czyli cywile na poligony
Marynarze podjęli wyzwanie
Norweska broń będzie produkowana w Polsce
Szczyt europejskiej „Piątki” w Berlinie
Militarne Schengen
Merops wdrażany natychmiast
Gdy ucichnie artyleria
Szwedzkie myśliwce dla Ukrainy
Niebo pod osłoną
Palantir pomoże analizować wojskowe dane
Elementy Wisły testowane w USA
My, jedna armia
Historyczna przeprowadzka do Cytadeli
Wojsko Polskie stawia na bezzałogowce
Plan na WAM
Dostawa Homarów-K
Polska, Litwa – wspólna sprawa
Mity i manipulacje
Aleksander Władysław Sosnkowski i jego niewiarygodne przypadki
Ogień z Leopardów na Łotwie
Kontrakt na „Orkę” jeszcze w tym roku?
Nieoceniona siła edukacji
Kapral Bartnik mistrzem świata
Najmłodszy żołnierz generała Andersa
„Road Runner” w Libanie
Żołnierze pomagają w akcji na torach
Rząd powołał pełnomocnika ds. SAFE
Pomorscy terytorialsi w Bośni i Hercegowinie
Polski „Wiking” dla Danii
Mundurowi z benefitami
F-35 z Norwegii znowu w Polsce
„Łączy nas bezpieczeństwo”. Ruszają szkolenia na Lubelszczyźnie
Rosja usuwa polskie symbole z cmentarza w Katyniu
Razem na ratunek
Brytyjczycy na wschodniej straży
Wojskowe przepisy – pytania i odpowiedzi
Wojska amerykańskie w Polsce pozostają
MON chce nowych uprawnień dla marynarki
Premier ogłasza podwyższony stopień alarmowy
Wojskowy bus do szczęścia
Izrael odzyskał ostatnich żywych zakładników
Dywersja na kolei. Są dowody
Niepokonani koszykarze Czarnej Dywizji
Borsuki zadomowiły się na poligonie
„Horyzont” przeciw dywersji
Drony w szkołach
Terytorialsi na wirtualnych polach walki
Is It Already War?
Nieznani sprawcy wysadzili tory
MSPO 2025 – serwis specjalny „Polski Zbrojnej”
Formoza – 50 lat morskich komandosów
Sukces Polaka w biegu z marines
Dzień wart stu lat
Szef MON-u z wizytą we Włoszech
GROM w obiektywie. Zobaczcie sami!
Nowe zasady dla kobiet w armii
Nowe K9 w Węgorzewie i Toruniu
W Zamościu już wiedzą, jak się chronić
Ułani szturmowali okopy
Dodatkowe zapory

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO