moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Warsztaty Plastyczno-Fotograficzne dla Weteranów „Śladami Józefa Chełmońskiego”

Fundacja „Nikt Nie Zostaje” we współpracy z instytucjami Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Departamentem Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego organizuje, które odbędą się od 28 maja do 6 czerwca 2015 roku w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach.

Warsztaty mają na celu podniesienie poziomu kompetencji artystycznych i twórczych środowiska weteranów i ich rodzin.

Celem projektu jest także integracja i ponowna adaptacja uczestników w społeczeństwie. Warsztaty są skierowane do osób, które doświadczały traumatycznych sytuacji, wykonując zadania na rzecz bezpieczeństwa państwa poza jego granicami. W projekcie przewidziano udział 45 osób – spośród weteranów, którzy powrócili z misji, oraz rodzin żołnierzy tam poległych.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na warsztatach malarsko-fotograficznych, udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny dla weteranów, weteranów poszkodowanych oraz członków ich rodzin.

Więcej informacji o warsztatach oraz sposobie naboru do udziału w nich można znaleźć na stronie Fundacji www.niktniezostaje.net.pl

W ramach projektu organizowanego we współpracy z instytucjami MON oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oferowane są bardzo dobre warunki socjalne. Program obejmuje również wycieczkę do Warszawy i zajęcia warsztatowe w Akademii Fotografii w Pałacu Kultury i Nauki.

PZ

autor zdjęć: Fundacja "Nikt nie zostaje"

dodaj komentarz

komentarze


Powstańcy są naszymi bohaterami
Model 44. Batalion przyszłości już na poligonie
Medale żołnierzy w kajakarstwie i spadochroniarstwie
Trudne początki polskich bombowców
Żołnierze PKW Rumunia ćwiczyli w Bułgarii
Niezidentyfikowany obiekt spadł koło Lublina
Triumf wojskowych lekkoatletów
Jak reagować w kryzysie?
Laserowa broń na drony powstaje na WAT
Szczyt w Ankarze okiem eksperta
NATO ćwiczy na Morzu Czarnym
Więcej sojuszniczych wojsk w Polsce?
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Rakietowcy na Hawajach
Kajakiem na światowe podium
W Sejmie o rosyjskim pocisku
Produkcja pocisków do Patriotów w Polsce i Ukrainie?
Czeskie śmigłowce w Polsce przeciw dronom
Odnaleziono „Roja”
Olimpijska pływaczka trenowała jak wojskowy pilot
Godzina „W” – sierpniowa rapsodia
Azjatycka szansa
Polska gotowa zarządzać rurociągami NATO
Paliwowy krwiobieg NATO
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
W wojsku nie wszystkie butelki z kaucją?
MON i MSZ o szczycie NATO
Rekordowe zainteresowanie kursem „Sondy”
Paczka z mundurem – pytania i odpowiedzi
Z prądem i pod prąd
MON informuje o formowaniu 8 DPAK
PKW Irak zostaje w Jordanii
Walka, entuzjazm i nadzieja
Jelcze z Raciborza
18 Stołeczna BOT z własnym sztandarem
Warszawa oddała hołd bohaterom powstania
Z ORP „Błyskawica” na trasę Tour de Pologne
„Koalicja chętnych” szykuje kolejne działania
Wsparcie ma znaczenie
Baobaby dla 18 Pułku Saperów
Mark Rutte: nasza jedność fundamentem pokoju!
„Albatros” dozbrojony
Salto mortale komandosa
Rywalizacja o indeks WAT-u
Spadochronowy triumf
Pierwszy Kormoran pod flagą NATO
Skok w przyszłość, powrót do przeszłości
Szer. Karbownik mistrzynią świata juniorów
Służby badają miejsce upadku pocisku
Jak obronić się przed dronami?
Zmiana warty na granicy
Milowy krok PGZ-etu i „Nitro-Chemu”
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Wojsko przerzuca strażaków do Hiszpanii
Abordaż z polskim wsparciem
Kolejny Husarz w powietrzu. Tym razem we Włoszech
W hołdzie powstańcom warszawskim
Kolejne przechwycenie rosyjskiego samolotu
Kolejny rosyjski samolot przechwycony nad Bałtykiem

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO