moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Objęli stanowiska w Komendzie Głównej ŻW

5 marca komendant główny Żandarmerii Wojskowej gen. dyw. dr Mirosław Rozmus powitał nowych żołnierzy i pracownika wojska Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej.

– Przed Panami nowe wyzwania i obowiązki. Pamiętajcie, że służba w Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej wiąże się z dużą odpowiedzialnością, bo pracujemy tu na rzecz całej Żandarmerii Wojskowej – powiedział komendant.

Generał Rozmus wręczył płk. Andrzejowi Bobińskiemu decyzję o wyznaczeniu na stanowisko szefa Oddziału Dochodzeniowo-Śledczego. Oficer był dotychczas komendantem Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie.

Pułkownik Piotr Filipowski, który był zastępcą komendanta Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Żaganiu, objął obowiązki zastępcy szefa Zarządu Prewencji – szefa Oddziału Prewencji. Z dniem objęcia obowiązków oficer został mianowany na stopień pułkownika.

Służbę w Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej rozpoczął również st. chor. Rafał Karcz. Podoficer służył w sztabie Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej. W komendzie będzie kontynuował służbę w Oddziale Ochrony Informacji Niejawnych.

Komendant główny powitał również nowego pracownika wojska. Pan Ryszard Motka rozpoczął pracę na stanowisku starszego specjalisty w Oddziale Kadr i Uzupełnień.


Tekst: Sylwia Guzowska

red. PZ

autor zdjęć: Sylwia Guzowska

dodaj komentarz

komentarze


Cenckiewicz rezygnuje z szefostwa BBN
Medyczne centrum w Krakowie
WOT z Kraśnika i Zamościa walczy z żywiołem
Rumuni rozdzielają środki z SAFE
Tusk: Francja to wiarygodny sojusznik
Zły Łęg nie taki straszny
Bałtycka tarcza na horyzoncie
Polacy w morskiej tarczy
Sprzęt wojskowy i technologia na PGE Narodowym
„Kryzys” na AWL-u
Mosty nad Narwią
Od cyberkursu po mundurówkę
Adaptacja i realizm
Lekcja 3 Maja
Nowy sprzęt wojsk specjalnych
Celne oko strzelców z „armii mistrzów”
Kosmiczne oko armii
Wypadek w PKW UNIFIL
Groźny incydent w Libanie
Świat się zbroi na rekordową skalę
Czołgi poszły w las
Marynarz w koreańskim tyglu
Bieg ku pamięci bohaterów
Podwójny emeryt, jedno świadczenie
Mundury noszą ludzie
Sześć medali żołnierzy w sportach walki
Gen. Lewandowski: dowódca musi być dobrym nauczycielem
Polsko-irlandzkie rozmowy o współpracy
Wielkie serce K9
Premier: Polska zbuduje armadę dronową z Ukrainą
Zbrojeniówka wchodzi do Raciborza
Wicepremier apeluje o jedność
Pościg Leopardów
Ostatni cichociemny patronem szkoły w Gliwicach
Nowe łodzie wojsk specjalnych
Sejm uchwalił ustawę o SAFE
Rosyjskie myśliwce przechwycone nad Bałtykiem
Australijską armią będzie dowodzić kobieta
Flaga, flaga państwowa, barwy narodowe – biało-czerwony przewodnik
Szef MON-u na Defence24 Days
Powrót WAM-u
Rzeźnik w rękach GROM-u
JWK trenuje na paralotniach
Zbrodnia bez kary
Edukacja na potrzeby nowej fabryki rakiet
Awanse w Dniu Flagi
Nauki i nauczki z Afganistanu
Czekając na czołgi
WAM coraz bliżej Łodzi
Żołnierze USA będą się uczyć w Powidzu
Początek wielkiej historii
‘X’ Without Unknowns
Pancerne starcie w Świętoszowie
Zbrodnia i kłamstwo
Medale żołnierzy w pływaniu, biegach i chodzie
Systemy antydronowe poszukiwane
NATO i USA o Iranie
Zmiana resortowych planów: jeszcze więcej OPW
Syndrom Karbali
Silniki do Abramsów będą serwisowane w Dęblinie
Młodzi mechanicy pojazdów specjalnych
Nowe zasady finansowania szkolenia żołnierzy-medyków
„Końca cywilizacji” w Iranie na razie nie będzie
Polska będzie produkować Pantery

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO