moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
Kolejni wyznaczeni do pracy w Dowództwie Generalnym

Dyrektor Departamentu Kadr MON i dowódca Sił Powietrznych wręczyli 9 grudnia decyzje kadrowe wyznaczające na stanowiska 41 żołnierzy z Dowództwa Sił Powietrznych. Nasi oficerowie, podoficerowie i szeregowi będą służyć w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych, wykazie dodatkowym do etatu DGRSZ i w Dowództwie Operacyjnym RSZ.
 

Dyrektor Andrzej Wasilewski i generał broni pilot Lech Majewski pogratulowali wszystkim wyznaczonym. Przy okazji dyrektor DK MON poinformował obejmujących stanowiska w wykazie dodatkowym, że w pierwszej kolejności będzie im proponowane objęcie pojawiających się wolnych posad. Zachęcał też, by okres służby w wykazie wykorzystać też na dokształcanie – kursy językowe, podwyższające kwalifikacje bądź studia podyplomowe. 

Generał Majewski wyraził przekonanie, że dzięki umiejętnościom, wiedzy i zaangażowaniu osoby wyznaczone na stanowiska w wykazie dodatkowym będą pracować nadal w swoich specjalnościach wspierając kolegów z nowotworzonego DG RSZ. – Wasze zadania nie będą mniej odpowiedzialne. Macie predyspozycje do zajmowania kolejnych stanowisk – zaznaczył dowódca Sił Powietrznych.

Tekst: ppłk Artur Goławski

red. PZ

autor zdjęć: ppłk Artur Goławski

dodaj komentarz

komentarze

~Diabel
1386751200
Jaki wykaz dodatkowy ?? CO to za "przyczłapka" ? przecież te etaty miały iść do jednostek. Ale widzę, że idzie nowe-stare. Panowie, którzy jednym ruchem ręki zapewniają kadrze "wędrówki ludów" po Polsce nie chca opuszczać Warszawki? Przecież ich niebywałe "doświadczenie" przydałm by sie napewno choćby w Żaganiu.
FD-D4-8C-80
~aleco21
1386750180
Pięknie jest!
BF-DB-A3-17

Legion Medyczny na poligonie
Nowe wyrzutnie dla polskiego wojska
Kolejny rosyjski samolot przechwycony nad Bałtykiem
Czworo medalistów mistrzostw Europy w żołnierskich mundurach
Sojusznicze wsparcie nad Bałtykiem
Żołnierze PKW Rumunia ćwiczyli w Bułgarii
Godzina „W” – sierpniowa rapsodia
Powietrzna defilada
Laserowa broń na drony powstaje na WAT
Szer. Karbownik mistrzynią świata juniorów
Co zobaczymy na defiladzie w Święto Wojska Polskiego?
MON informuje o formowaniu 8 DPAK
Więcej sojuszniczych wojsk w Polsce?
Morska parada 15 sierpnia
Zapraszamy na defiladę
Kompania dronów zamiast Rosomaków
Wsparcie ma znaczenie
Gorący lipiec PKW Łotwa
PGZ o koalicji antybalistycznej
Jak obronić się przed dronami?
18 Stołeczna BOT z własnym sztandarem
Bataliony przyszłości
Olimpijska pływaczka trenowała jak wojskowy pilot
W wojsku nie wszystkie butelki z kaucją?
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
„Wicher" wkrótce na wodzie
Medale żołnierzy w kajakarstwie i spadochroniarstwie
PKW Irak zostaje w Jordanii
Z prądem i pod prąd
Paczka z mundurem – pytania i odpowiedzi
Produkcja pocisków do Patriotów w Polsce i Ukrainie?
Nocna próba na Wisłostradzie
W Sejmie o rosyjskim pocisku
Lubawa wyposaży saperów
„Koalicja chętnych” szykuje kolejne działania
Azjatycka szansa
Śmigłowiec przyszłości dla NATO
Walka, entuzjazm i nadzieja
Szczyt w Ankarze okiem eksperta
Coraz więcej Alpha Scramble
Produkcja Husarzy nie zwalnia tempa
Od arkusza blachy do gotowego Miecznika
Wieńce dla pomordowanych na warszawskiej Woli
MON i MSZ o szczycie NATO
Szachownica na Wisłostradzie
„Agat. Siła i ogień”. Album już w sprzedaży
Żołnierze na „Horyzoncie” do końca wakacji
Abordaż z polskim wsparciem
Odnaleziono „Roja”
Fallschirmjäger przeciwko Polsce
Generał w niewoli
Kolejna prowokacja nad Bałtykiem
Trudne początki polskich bombowców
Z ORP „Błyskawica” na trasę Tour de Pologne
Młodzi medycy na poligonie
Polska gotowa zarządzać rurociągami NATO
Rekordowe zainteresowanie kursem „Sondy”

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO