moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Wojskowi strażacy

W siłach zbrojnych służy obecnie 2303 strażaków. Pełnią służbę w 90 wojskowych strażach pożarnych działających w jednostkach i instytucjach sił zbrojnych na terenie całego kraju. Na co dzień strażacy w mundurach zapobiegają pożarom oraz prowadzą akcje ratowniczo-gaśnicze na terenach wojskowych i w obiektach zarządzanych przez armię. Jednak, zgodnie z podpisanymi porozumieniami, w razie potrzeby wspomagają także w akcjach Państwową Straż Pożarną. Obejrzyjcie zdjęcia, jakie zostały nadesłane na konkurs fotograficzny zorganizowany przez Wojskową Ochronę Przeciwpożarową.

Fot. Dariusz Majchrzak, Elwira Radzikowska, Kamil Wota, Piotr Panufnik, Robert Kowalonek, Tomasz Gągorowski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO