moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Uczą się strzelać pod okiem żołnierzy

Od kilku tygodni trwa akcja „Trenuj z wojskiem”. Dzięki niej cywile pod okiem wojskowych instruktorów mają szansę poznać podstawy żołnierskiego rzemiosła. Uczą się m.in. posługiwania się bronią, zarówno krótką, jak i długą, udzielania pierwszej pomocy, terenoznawstwa, taktyki, survivalu. Mogą też sprawdzić swoją celność na strzelnicy oraz symulatorze „Śnieżnik”.  Dziś, jak co sobota, ochotnicy na przekór pogodzie tłumnie stawili się w koszarach, by trenować z wojskiem.

Fot. Paweł Sobkowicz, plut. Tomasz Borsuk/ 19 BZ, CSWLąd, 10 pdow, DGW
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO