moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Zatoka w ogniu

Przez kilka dni na wodach Zatoki Gdańskiej operowały fregata ORP „Gen. K. Pułaski” i jednostki rakietowe 3 Flotylli Okrętów. Artyleria okrętowa otwierała ogień do celów nawodnych i powietrznych. Marynarze ćwiczyli też walkę z pożarem czy działania w razie przebicia kadłuba. Jednocześnie załogi okrętów monitorowały morskie szlaki komunikacyjne. Najważniejszym celem szkolenia była bowiem osłona strategicznego transportu morskiego.

Fot. kpt. mar. Anna Sech, st. chor. sztab. mar. Piotr Leoniak, mat Łukasz Gutmański

 

 
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO