moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kolejne nazwiska w karcie Armia Fight Night 8

Podczas dzisiejszego śniadania prasowego zorganizowanego w Warszawie przez federację Armia Fight Night poznaliśmy kolejnych zawodników, którzy 13 marca wystąpią na gali Armia Fight Night 8.

Organizatorzy zaprezentowali m.in. Łukasza „Bombę” Łebkowskiego, doświadczonego zawodnika, który walczył już na największych galach w Polsce, a w swoim dorobku ma tytuł mistrzowski w wadze piórkowej federacji PLMMA.
Ponadto podczas gali w Mysłowicach zobaczymy dwie walki o szable, które w AFN spełniają rolę mistrzowskiego trofeum. Powalczą o nie Tomasz Jakubiec i Gianni „the punisher” Melillo (kat. 84 kg) oraz Adrian Kępa i Sebastian Rajewski (kat. 66 kg).

Fot. Paweł Ciastek / AFN
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO