moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Czarna Dywizja w ogniu szkolenia

Najpierw przerzucili na poligon w Drawsku niemal tysiąc jednostek sprzętu oraz kilka tysięcy żołnierzy, później odtworzyli zdolność bojową i rozpoczęli szkolenie. Kompanie czołgów świętoszowskiej 10 Brygady Kawalerii Pancernej oraz piechoty zmotoryzowanej z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza przeprowadziły zajęcia kierowania ogniem. Dragoni z batalionu zmechanizowanego zrealizowali między innymi strzelania sytuacyjne oraz zajęcia z taktyki.

Fot. por. Krzysztof Gonera
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO