moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Trening Fire Phobia

Jak zapanować nad tłumem demonstrantów i co zrobić, gdy w ruch pójdą koktajle Mołotowa? Żołnierze kompanii manewrowej XXXVIII zmiany PKW KFOR doskonale znają procedury, ale ćwiczeń nigdy za wiele. Dlatego wzięli udział w treningu Fire Phobia przeprowadzonym przez KTM (KFOR Tactical Manouver Unit – jednostka taktyczno-manewrowa). Ćwiczenia – pod okiem węgierskich instruktorów – odbyły się w bazie Camp Maréchal de Lattre de Tassigny w Novo Selo.

Fot. ppor. Paweł Budnik, plut. Piotr Ziober
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO