moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Uczniowie walczyli o mistrzostwo klas mundurowych

Dwanaście drużyn z jedenastu szkół ponadpodstawowych wzięło udział w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Klas Mundurowych. W trakcie zawodów uczniowie musieli wykazać się nie tylko dobrym przygotowaniem kondycyjnym i umiejętnością współpracy zespołowej, ale także celnym okiem. Do klasyfikacji mistrzostw liczyły się wyniki trzech konkurencji: dziesięciokilometrowej pętli taktycznej, biegowego toru zwinnościowego oraz strzelania z karabinka kbk AK. Najlepszą okazała się drużyna z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, która wyprzedziła team z II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Stargardzie. Trzecie miejsce wywalczyli natomiast uczniowie klasy policyjnej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim. Głównymi organizatorami mistrzostw było Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim.

Fot.: Maciej Rydzewski, Karol Kalina
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO