moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
74. rocznica wybuchu powstania w warszawskim getcie

Rankiem 19 kwietnia, w wigilię święta Paschy, Niemcy wkroczyli na teren warszawskiego getta, by przeprowadzić jego likwidację. Naprzeciw żołnierzy Wehrmachtu i SS stanęli powstańcy z Żydowskiej Organizacji Bojowej i Żydowskiego Związku Wojskowego. Walki trwały do połowy maja. Dziś odbyły się uroczystości upamiętniające wybuch powstania. Przed pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie wieniec złożyła m.in. premier Beata Szydło.

Fot. Michał Niwicz, Wikipedia
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO