moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

29. Bieg konstytucji 3 maja

Pierwszy raz w historii uczestnicy całej Warszawskiej Triady Biegowej będą mogli połączyć zdobyte medale w kształt granic Polski i Warszawy!

- W tym sezonie biegowym AKTYWNA WARSZAWA przygotowała dla wszystkich uczestników Biegu Konstytucji 3 Maja dodatkową, ale nie jedyną motywację, aby zaliczyć całą Warszawską Triadę Biegową. Każdy biegacz, który ukończy cały cykl biegowy w br. otrzyma medal, który po ostatnim z biegów - Biegu Niepodległości złożony w całość stworzy niepowtarzalny kształt – granicy Polski i Warszawy, jej biegowej stolicy - mówi Maciej Mroczek p.o. Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Klasyfikacja generalna

AKTYWNA WARSZAWA przygotowała nie tylko specjalne medale, ale również klasyfikację generalną całej Warszawskiej Triady Biegowej w 2019r. (zgodnie z podziałem na dystanse).

- Dodatkowo planujemy specjalną niespodziankę dla wszystkich biegaczy i kibiców zgromadzonych przy strefie startu w al. Hopfera (piątek 3 maja, godz. 10:30-11:00) – zapowiada Maciej Mroczek.

Biegniemy dla Adama

Podczas 29. Biegu Konstytucji 3 Maja PKO Bank Polski (Sponsor Strategiczny Warszawskiej Triady Biegowej) zorganizuje akcję charytatywną „biegną dla…”. W tym roku zawodnicy mogą pobiec dla 8-letniego Adama. Adaś ma hemimelię strzałkową lewej nogi i stopę o dwóch promieniach. Aby jego stopa mogła normalnie rosnąć, niezbędne jest przeprowadzenie operacji wydłużenia nogi. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Lepszy Los.

Jeżeli co najmniej 200 zawodników przyłączy się do akcji i dobiegnie do mety z przypiętą na plecach kartką „biegnę dla…”, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na operację Adama.

Kartki „biegnę dla Adama” do odbioru w dniu biegu w namiocie PKO Banku Polskiego zlokalizowanym w okolicy startu (w godz. 9-11) oraz w biurze zawodów w dniach od 26 kwietnia do 2 maja.

Z pomocą WAT

AKTYWNA WARSZAWA kontynuuje współpracę z Wojskową Akademią Techniczną, której ponad 100 słuchaczy na zasadach wolontariatu będzie pracowało w najbardziej newralgicznych punktach imprezy.

Zapisać na 29. Bieg Konstytucji 3 maja można się wciąż tutaj!

„Polska Zbrojna” objęła 29. Bieg Konstytucji 3 Maja patronatem medialnym.

red. PZ

autor zdjęć: Arch. Aktywna Warszawa

dodaj komentarz

komentarze


Polsko-kanadyjska współpraca
Blizny, których nie widzimy
Pracownik zbrojeniówki podejrzany o szpiegostwo
Wsparcie ma znaczenie
Ogniowy debiut polskich AH-64D
Rekordowy XII Ćwierćmaraton Komandosa
Równanie z „Iksem”
Florecista i kajakarka na pucharowym podium
Szef MON-u o obecności wojsk USA: reorganizacja, nie redukcja
Pilecki – mniej znane oblicze bohatera
Ochrona lasu dla obronności
Kontrakty z SAFE: pojazdy, drony, satelity
Żołnierze na podium imprez w strzelectwie i kajakarstwie
Celne oko strzelców z „armii mistrzów”
Marsz prawdę ci powie
Wyposażenie osobiste i pojazdy dla logistyki z SAFE
Od cyberkursu po mundurówkę
Zmiana resortowych planów: jeszcze więcej OPW
Ślady, których nie widać
Rosyjski dron uderzył w Rumunii
SAFE – czas kontraktów
SAFE dla marynarki
Polska i Kanada zacieśniają współpracę zbrojeniową
Historyczny dzień z SAFE w Stalowej Woli
Śledztwo w sprawie „snajperskiego safari”
Oddawanie krwi to cichy akt odwagi
Tatuaże pod mundurem
Bez patosu o misjach
Tu nie ma miejsca na błędy
Australijską armią będzie dowodzić kobieta
Pierwsze umowy z SAFE
Strzelcy wyborowi muszą się lubić
Traktat o partnerstwie z Wielką Brytanią
Przed misją w Rumunii
Miłość od pierwszego wejrzenia
Podziemny szpital na trudne czasy
Pływacy „Czarnej Dywizji” znów najlepsi
Drony z SAFE
Początek wielkiej historii
Leopardy 2PL na podium
SAFE dla Tarczy Wschód
Specjalsi: mała, wielka siła
Syndrom Karbali
Sprawdzian na Bornholmie
Biało-czerwona na Monte Cassino
NATO i USA o Iranie
Rosomaki zamówione. To ostatnie krajowe umowy z SAFE
Rumuni rozdzielają środki z SAFE
Groźny incydent w Libanie
SAFE: jest kolejna umowa – na dostawę amunicji
Pierwsze pieniądze z SAFE już w Polsce
Kraków zaprosił weteranów
Czerwieńsze będą…
Od indeksu do munduru
Odbić farmę z rąk przeciwnika
Czy amunicja do Patriotów powstanie w Polsce?
Rosyjskie myśliwce przechwycone nad Bałtykiem
Polsko-estońska współpraca
Nie tylko USA, również Kanada. Współpraca transatlantycka Polski
Wypadek w PKW UNIFIL
Generał z cienia
Symbol skupiający wiele znaczeń
Wyższe diety i rozłąkowe dla żołnierzy
Adaptacja i realizm
„Wulkan” w programie „Ratownik”
Masz problem prawny? Pomogą studenci ASzWoj-u
Strzały na granicy. Żołnierz uniewinniony
Bez zmian w emeryturach
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
WOT pomaga gasić ogromny pożar na Mazowszu
Roboty saperskie bez tajemnic

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO