moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
III Targi Logistyki Służb Mundurowych.

Współpraca przedsiębiorców ze służbami mundurowymi jest coraz bardziej powszechnym zjawiskiem. Doskonałą okazją do pogłębienia tej relacji są Targi Logistyki Służb Mundurowych.

W dniach 12-13 maja odbędzie się już trzecia edycja Targów Logistyki Służb Mundurowych. Targom po raz kolejny towarzyszyć będzie kongres, którego celem jest przybliżenie przedsiębiorcom możliwości i procedur współpracy ze służbami mundurowymi.

Targi Logistyki Służb Mundurowych są doskonałą formą do nawiązania kontaktów i wypracowania porozumień służących zarówno sektorowi publicznemu, jak i prywatnemu przy budowie systemu bezpieczeństwa publicznego i kontroli w Polsce. Otwartość służb mundurowych na nowoczesne technologie oraz potrzeba modernizacji sprzętu i wyposażenia sprawia, że producenci sprzętu i urządzeń specjalistycznych znajdą w Łodzi interesujący rynek zbytu.


REKLAMA

TLSM to miejsce, które umożliwia prezentację profesjonalnego, skutecznego, efektywnego i wysoko zaawansowanego technologicznie sprzętu, narzędzi informatycznych i umundurowania. Targi są również platformą do nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi firmami a przedstawicielami służb mundurowych w naszym kraju. Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele wielu branż m.in. tekstylno-odzieżowej, specjalnych wyrobów włókienniczych, spożywczej, IT, zabezpieczeniowej, motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, chemicznej, BHP i p.poż, infrastrukturalnej, radioelektronicznej i optoelektronicznej oraz produkcyjnej, przechowywania i utylizacji środków bojowych. Grono wystawców liczy około pięćdziesięciu marek.

Obok wystawców zaprezentują się również przedstawiciele służb mundurowych. Wzorem poprzednich lat Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych pokaże umundurowania oraz wojskowe racje żywieniowe i metody ich przygotowywania na polu walki. Państwowa Straż Pożarna wystawi najnowszy wóz strażacki Mercedes ZETROS (ciężki samochód dowodzenia i łączności), który pełni funkcję zapasowego wojewódzkiego stanowiska koordynacji ratownictwa oraz sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratujących życie obywateli naszego kraju. Wśród wystawy służb mundurowych zobaczyć można będzie również sprzęt stosowany w codziennej pracy przez celników i straż miejską. Podczas III Targów Logistycznych Służb Mundurowych, uczniowie 5 roku Akademia Sztuk Pięknych, Wydziału Tkanin i Ubioru, zaprezentują prace dyplomowe, które przedstawiać będą projekty umundurowania dla przedstawicieli Służby Więziennej.

Do odwiedzenia targów zapraszamy komendantów Regionalnych Baz Logistycznych, Wojskowych Oddziałów Gospodarczych, Szefów Sekcji Żywnościowych, Mundurowych i MPS oraz osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie w niemal wszystkich formacjach bezpieczeństwa państwa. Liczymy na przedstawicieli Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Policji, Straży Miejskiej, Służby Celnej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, ochrony z całego kraju.

W ramach targów odbędzie się Kongres Logistyki Służb Mundurowych, którego tematyka oscylować będzie wokół znaczenia wzajemnych powiązań pomiędzy przedsiębiorcami a służbami odpowiedzialnymi za obronność i bezpieczeństwo państwa oraz procedurami udzielania zamówień publicznych przez służby mundurowe. Głównym celem Kongresu jest prezentacja zapotrzebowania służb mundurowych na różnego rodzaju produkty oraz usługi począwszy od usług informatycznych po zaopatrzenie w środki czystości czy żywność. Istotne jest również zapoznanie służb mundurowych z ofertą przedsiębiorców stąd idea stworzenia paneli przeznaczonych nie tylko dla przedsiębiorców, lecz również dla służb uczestniczących w Kongresie i Targach.

III Targi Logistyki Służb Mundurowych odbędą się w hali Expo-Łódź, przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Szczegółowe informacje o wydarzeniach towarzyszących targom oraz wystawcach znajdują się na stronie organizatora.

Kontakt dla mediów:

Agata Szczepaniak

tel. +48 42 632 69 86, 
e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

Godziny zwiedzania
12.05.2015 godz. 10.00-18.00
13.05.2015 godz. 10.00-17.00

Bilety
Bilet normalny – 30 zł
Bilet ulgowy – 15 zł
Dzieci do lat 10 – bezpłatnie

PZ

autor zdjęć: Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM 2015

dodaj komentarz

komentarze


Pięcioro laureatów sportowego plebiscytu „Polski Zbrojnej”
 
Jakie podwyżki dla żołnierzy?
AMW wspiera przedsiębiorców
Nowy wiceminister w MON
Gracze rywalizują o puchar dowódcy 56 BL
Polka będzie pracować nad reformą NATO
Szkolenie przyszłych kaprali po nowemu
Certyfikacja na „Tarczowni”
Bez zajęć na wojskowych uczelniach
Gorąca północ
Nadmorskie szkolenie przeciwlotników
Wirtualny dzień otwarty
Sukcesy sportowców w mundurach
Polak ranny w ataku na bazę w Iraku
Poprad w kolejnej jednostce
Koronawirus nie zagroził żołnierzom na misjach
PKW Orlik na półmetku
Obniżamy ceny prenumerat o połowę
Walka z niewidzialnym wrogiem
Sześć dekad pod wirnikiem
Żadnej kapitulacji
Sportowcy w mundurach wyróżnieni za sukcesy 2019 roku
„Wilk” pojawił się w Orzyszu
USA nie zacznie wojny z Iranem
„Gwiezdne wojny” Reagana
Rajd porucznika „Podkowy”
„Nagroda specjalna” dla płk. Tomasza Bartkowiaka
Zostań w domu i czytaj „Polskę Zbrojną”
Nieoczekiwany test z gotowości
Dziennik „Staszka”, żołnierza „Ponurego”
Strategiczny most powietrzny
As w potrzasku
Stocznia: budujemy zgodnie z planem
Trenażer Liwca dla toruńskiego centrum
Bezpłatne turnusy dla weteranów
Terytorialsi nie stracą dodatku
MON i MSWiA kończą kwalifikację wojskową
Defense Without Politics
Sztuka szukania niedoskonałości
Trzy cele na ścieżce
Andrzej Duda rozmawiał z żołnierzami na misjach
Początek katyńskiej zbrodni
Programiści w walce z koronawirusem
Flaga Macedonii Północnej przed kwaterą NATO
Skażenia, zasadzki i rajdy BWP, czyli „górale” na szkoleniu
Wojskowi chemicy kontra COVID-19
NATO pozostaje w Iraku, Polska także
Iran uderza w USA
Misje w cieniu pandemii
Prezydent Duda w Davos o przyszłości Sojuszu
Legioniści wciąż się szkolą
Nowa misja polskich żołnierzy
Gen. Mika jest już zdrowy!
Obradowała Rada Gabinetowa
H.E.L.P. na pandemię
SP-GIL, czyli polski pionier na niebie
Następca RPG-7
Wybierzmy najlepszego żołnierza w sporcie powszechnym w 2019 roku
Mobilne laboratoria do diagnozowania COVID-19
Rakiety w celu

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO